Voit jättää tarjouspyynnön tai
ottaa meihin muuten yhteyttä oheisella lomakkeella.

Nimi *

Yritys

Sähköpostiosoite *

Puhelinnumero

Viesti / Miten voimme olla avuksi? *

Mainostoimisto
Poickeus Oy

Virkatie 8B, 2. krs.
01510 Vantaa

hello@poickeus.com
+358 400 371 155

Voit myös olla suoraan yhteydessä meihin:


Olli Haveri

Toimitusjohtaja
+358 400 371 155
olli.haveri@poickeus.com

Annika Honkala

Controller
+358 40 519 4705
annika.honkala@poickeus.com

Tatu Hurskainen

Art Director
+358 40 770 5296
tatu.hurskainen@poickeus.com

Kirsi Laitinen

Art Director
+358 40 732 1278
kirsi.laitinen@poickeus.com

Eetu Stenberg

Graafinen suunnittelija
+358 50 563 2190
eetu.stenberg@poickeus.com

Minna Haveri

Sisällön suunnittelija
+358 40 8214217
minna.haveri@poickeus.com

Matias Konttinen

Junior 3D Artists
+358 40 913 7956
matias.konttinen@poickeus.com

Nelli Sopanen

Harjoittelija
nelli.sopanen@poickeus.com

Kirsti Otterström

Myynti
040 480 5160
kirsti.otterstrom@poickeus.com